Marks & Spencer
Popover felső tiszta lenből V-nyakkivágással Marks & Spencer fehér
Popover felső tiszta lenből V-nyakkivágással Marks & Spencer fehér
Popover felső tiszta lenből V-nyakkivágással Marks & Spencer fekete
Popover felső tiszta lenből V-nyakkivágással Marks & Spencer kék
Laza szabású felső magas lenmartartalmú Marks & Spencer fehér
Felső fodorral és V-nyakkivágással, tiszta lenből Marks & Spencer fehér
Prémium top négyzetes nyakkivágással és magas pamutarányú Marks & Spencer fehér
Tengerparti rövidnadrág tiszta pamutból csíkozással Marks & Spencer kék
Rövidnadrág magas derekú vichy kockás Marks & Spencer barna
Bordázott nyújtható mini ruha magas pamutarányú Marks & Spencer fekete
Folyékony ráncolt midi ruha magas lenmartartalom Marks & Spencer fekete
Ráncolt maxi ruha magas lenmartartalom Marks & Spencer barna
Laza mini ruha ovális nyakkivágással és magas lenmartartalom Marks & Spencer tejszínű
Laza mini ruha ovális nyakkivágással és magas lenmartartalom Marks & Spencer fekete
Ráncolt miniruha beszedett ujjal és magas lenmartartalom Marks & Spencer fehér
Folyékony mini ruha magas lenmartartalom és hullámos szegéllyel Marks & Spencer fehér
Rövidített csengő nadrág tiszta pamutból Marks & Spencer fehér
Csengő nadrág kötöző szegéllyel, magas pamutarányú Marks & Spencer bézs
Szűkült bokarnadrág Marks & Spencer sárga
Nadrág húzócsomaggal, széles szárral és magas liocel tartalommal Marks & Spencer fekete
Rövidített csengő nadrág tiszta pamutból Marks & Spencer bézs
Láthatatlan Body Invisibles™ alsó Flexifit™ technológiával Marks & Spencer bézs
Láthatatlan Body Invisibles™ alsó Flexifit™ technológiával Marks & Spencer fekete
Láthatatlan Body Invisibles™ formáló dekoltázs testruha (A-DD) Marks & Spencer bézs
Láthatatlan Body Invisibles™ formáló dekoltázs testruha (A-DD) Marks & Spencer fekete
Rövid trench kabát övvel és álló gallérral Marks & Spencer krémszín
Mély dekoltázsú hasformáló fürdőruha Marks & Spencer fekete
Fürdőruha formázott pánt szegéllyel Marks & Spencer kék
Párnázott fürdőruha húzózsinórral és szögletes nyakkivágással Marks & Spencer piros
Csíkos ing gallérral, magas lenmartartalom Marks & Spencer rózsaszín
Tiszta vászon ing Marks & Spencer narancssárga
Ing tiszta lenből Marks & Spencer fekete
Csíkos ing tiszta lenből Marks & Spencer kék
Tiszta len ing Marks & Spencer fehér
Csíkos tengerparti ing hosszú ujjal tiszta pamutból Marks & Spencer kék
Dupla szövetből készült strandfing Marks & Spencer fehér
Textúrált magas pamuttartalmú és lenvegyítésű ing Marks & Spencer fehér
Textúrált magas pamuttartalmú és lenvegyítésű ing Marks & Spencer barna
Tágított farmernadrág magas derékkal Marks & Spencer tengerkék
Farmernadrág magas derékkal, tágított szárral és zsebekkel Marks & Spencer tengerkék
Farmernadrág magas derékkal, tágított szárral és zsebekkel Marks & Spencer tengerkék
Mini ruha kiemelt derekkal és díszítő megkötéssel, tiszta pamutból Marks & Spencer fekete
Bordázott midi ruha oszlop alakú, magas pamutarányú Marks & Spencer fekete
Csíkos midi ceruzaruha magas pamutarányú Marks & Spencer fekete
Balkoní melltartó Rosalie költökkel, selyemmel és csipkével (F–GG) Marks & Spencer rózsaszín
Balkoní melltartó Rosalie költökkel, selyemmel és csipkével (A–E) Marks & Spencer rózsaszín
Szatén balkon melltartó vezetékkel és Forget Me Not mintával, méret F–H Marks & Spencer krém
Csipkés push-up dekoltázs melltartó Ida merevítővel (A–E) Marks & Spencer zöld
Csipkés dekoltázs melltartó Ida merevítővel, méret A–E Marks & Spencer fehér