Marks & Spencer
Stretch pamutboxer rövidnadrág Cool & Fresh™ technológiával, 5 darabos szett Marks & Spencer fekete
EU számozás szerinti méretek.
Partneri értékesítés - Ezt a terméket az egyik partnerünk értékesíti nálunk, ezért néhány kedvezménykód nem alkalmazható rá.
A termék kódja: NB4267-3TH
Importőr: Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com
A szállítás költségei:
| Szállítás | Utánvét | |
|---|---|---|
| DPD | INGYENES | 400 Ft |
| Packeta.hu | INGYENES | 400 Ft |
Ha a megvásárolt áru nem felel meg, visszaküldheti, és mi visszaadjuk a pénzét. Amennyiben az az eredeti rendelés keretén belül szintén kifizetésre került, teljes megrendelés visszaküldése esetén visszaküldjük a szállítási díjat is.
30 napja van arra, hogy indok feltüntetése nélkül visszaküldje az árut.
Szeretne többet megtudni erről a termékről? Írjon nekünk.
Stretch pamutboxer rövidnadrág Cool & Fresh™ technológiával, 5 darabos szett Marks & Spencer fekete
5 darab bordázott rugalmas férfi alsónadrág magas pamuttartalmú Marks & Spencer fekete
5 darab bordázott rugalmas férfi alsónadrág magas pamutartalmú Marks & Spencer többszínű
Csíkos férfi alsónadrág Microskin, 5 darabos csomag Marks & Spencer fekete
100% pamut boxer Cool & Fresh™ technológiával, 5 db-os csomag Marks & Spencer fekete
Szövött Supima® boxeralsó magas pamuttartalommal, 5 db csomag Marks & Spencer fekete
Szövött Supima® boxeralsó magas pamuttartalommal, 5 db csomag Marks & Spencer fehér
Supima® pamutból és modálból készült rövidnadrág, 5 db Marks & Spencer fekete
Marks & Spencer férfi öt darabos fehér rövidnadrág készlet
Supima® pamut és modál rövidnadrág, 5 db Marks & Spencer fehér
Essential pamut rövidnadrág, 5 db Marks & Spencer
Három darabos csomag - Calvin Klein férfi boxer rövidnadrág többszínű
Három darabos csomag - Calvin Klein férfi boxer rövidnadrág többszínű
Három darabos szett - férfi Styx rövidnadrág klasszikus elasztikus több színben
Három darabos szett - férfi Styx rövidnadrág klasszikus elasztikus több színben
Három darabos csomag - Calvin Klein férfi boxer rövidnadrág többszínű
Három darabos csomag - Calvin Klein férfi boxer rövidnadrág többszínű
Három darabos szett - férfi boxeralsók Calvin Klein fekete
Három darabos csomag - Calvin Klein férfi boxer rövidnadrág többszínű
Exkluzív ajánlatok, újdonságok, kedvezmények.