Under Armour
Férfi dzseki Under Armour M Cloudstrike Colorblock JKT
EU számozás szerinti méretek.
A termék kódja: 1114387
Importőr: ML CZECH REPUBLIC s.r.o., Rozkošného 1058, Praha, info@celiostore.cz
A szállítás költségei:
| Szállítás | Utánvét | |
|---|---|---|
| DPD | 2000 Ft | 400 Ft |
| Packeta.hu | 1500 Ft | 4000 Ft |
29 000 Ft feletti vásárlásnál a szállítás INGYENES.
A méret megválasztásakor tájékoztatást adunk az áru elérhetőségéről
Ha a megvásárolt áru nem felel meg, visszaküldheti, és mi visszaadjuk a pénzét. Amennyiben az az eredeti rendelés keretén belül szintén kifizetésre került, teljes megrendelés visszaküldése esetén visszaküldjük a szállítási díjat is.
30 napja van arra, hogy indok feltüntetése nélkül visszaküldje az árut.
Szeretne többet megtudni erről a termékről? Írjon nekünk.
Férfi könnyű szélálló kabát Kilpi ROSA-M Fekete
Férfi dzseki Under Armour Unstoppable Airvent Jkt
Férfi dzseki Under Armour UA Drive Wind FZ
Férfi farmerkatana dzseki szegéllyel - fekete V3 OM-JADJ-0219 Ombre Clothing
Férfi dzseki Under Armour SHIELD HOODED JACKET
Férfi dzseki Under Armour UA Rival Wvn Windbreaker
Férfi dzseki Under Armour M Challenger Track Jacket
Férfi dzseki Under Armour UA Unstoppable Woven Jacket
Férfi dzseki Under Armour UA Icon Woven Track FZ
Férfi dzseki Under Armour UA Unstoppable Woven Jacket-BLK
Férfi dzseki Under Armour UA Tech Utility Woven Jckt-BLK
Exkluzív ajánlatok, újdonságok, kedvezmények.