Marks & Spencer
Pillangó és zsebkendő szett apró virágmintával tiszta selyemből Marks & Spencer bézs
EU számozás szerinti méretek.
A termék kódja: 1187926
Importőr: ML CZECH REPUBLIC s.r.o., Rozkošného 1058, Praha, info@celiostore.cz
A szállítás költségei:
| Szállítás | Utánvét | |
|---|---|---|
| DPD | 2000 Ft | 400 Ft |
| Packeta.hu | 1500 Ft | 4000 Ft |
29 000 Ft feletti vásárlásnál a szállítás INGYENES.
A méret megválasztásakor tájékoztatást adunk az áru elérhetőségéről
Ha a megvásárolt áru nem felel meg, visszaküldheti, és mi visszaadjuk a pénzét. Amennyiben az az eredeti rendelés keretén belül szintén kifizetésre került, teljes megrendelés visszaküldése esetén visszaküldjük a szállítási díjat is.
30 napja van arra, hogy indok feltüntetése nélkül visszaküldje az árut.
Szeretne többet megtudni erről a termékről? Írjon nekünk.
Pillangó és zsebkendő szett apró virágmintával tiszta selyemből Marks & Spencer bézs
Virágmintás nyakkendő legyezőmotívummal Marks & Spencer krémszínű
Csíkos nyakkendő Marks & Spencer tejszín
Pöttyös csokornyakkendő és zsebkendő szett Marks & Spencer bézs
Textúrázott linen nyakkendő magas linen tartalommal Marks & Spencer bézs
Nibowlinu csokornyakkendő
Nitielinu nyakkendő
Nibowlinr csokornyakkendő
Mintás csokornyakkendő Marks & Spencer krém
Csokornyakkendő Libowwed ONE SIZE Celio
Nyakkendő Retiefine
Nibowlinu csokornyakkendő
Nitielinu nyakkendő
Nibowaop1 csokornyakkendő
Nibowlinu csokornyakkendő
Nitielinu nyakkendő
Nibowlinr csokornyakkendő
Nitielinu nyakkendő
Nitiejac csokornyakkendő
Nibowjac csokornyakkendő
Mitieplain nyakkendő
Mibowdot csokornyakkendő
Mibowray csokornyakkendő
Mitieray nyakkendő
Mibowplain csokornyakkendő
Exkluzív ajánlatok, újdonságok, kedvezmények.